- Počasí
- Spojené státy americké
- Jižní Dakota
- Frederick
Aktuální počasí Frederick
Aktuální počasí přímo pro město Frederick. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sněhová bouře
Platí od 3. 4. (07:00) do 2. 4. (12:30)
Zimní počasí
Platí do 2. 4. (12:30)
-1°C
pocitově -7°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -14°C |
| Normál: | 3°C |
