- Počasí
- Nizozemsko
- Friesland
- Franeker
Aktuální počasí Franeker
Aktuální počasí přímo pro město Franeker. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 11°C |
