Aktuální počasí Fort Saskatchewan
Aktuální počasí přímo pro město Fort Saskatchewan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 14. 5. (03:00) do 15. 5. (12:00)
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 11°C |
