Aktuální počasí Fort Canning Hill
Aktuální počasí přímo pro město Fort Canning Hill. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 27°C |
