Aktuální počasí Fornacelle
Aktuální počasí přímo pro město Fornacelle. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 12. 5. (00:00)
20°C
pocitově 18°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 68 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 18°C |
