- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Fontanil-Cornillon
Aktuální počasí Fontanil-Cornillon
Aktuální počasí přímo pro město Fontanil-Cornillon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sníh
Platí od 14. 5. (00:00) do 15. 5. (00:00)
Nebezpečí lavin
Platí do 14. 5. (00:00)
13°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
