- Počasí
- Írán
- Māzandarān
- Folūrd
Aktuální počasí Folūrd
Aktuální počasí přímo pro město Folūrd. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 21°C |
