Aktuální počasí Foluo
Aktuální počasí přímo pro město Foluo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 25°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 25°C |
