Aktuální počasí Foinikária
Aktuální počasí přímo pro město Foinikária. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 25°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 24 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 23°C |
