- Počasí
- Německo
- Porýní-Falc
- Föhren
Aktuální počasí Föhren
Aktuální počasí přímo pro město Föhren. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 13. 5. (10:00) do 13. 5. (20:00)
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
