Aktuální počasí Föderlach I
Aktuální počasí přímo pro město Föderlach I. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1030 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
