- Počasí
- Jihoafrická republika
- North-West
- Fochville
Aktuální počasí Fochville
Aktuální počasí přímo pro město Fochville. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
