Aktuální počasí Focene
Aktuální počasí přímo pro město Focene. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (20:00)
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 13°C |
