Aktuální počasí Focene
Aktuální počasí přímo pro město Focene. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (02:00)
Silný déšť
Platí do 2. 4. (02:00)
Bouřky
Platí do 2. 4. (02:00)
10°C
pocitově 6°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 72 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 13°C |
