Aktuální počasí Florinas
Aktuální počasí přímo pro město Florinas. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 1. 5. (19:00)
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 14°C |
