- Počasí
- Švédsko
- Västra Götaland
- Floby
Aktuální počasí Floby
Aktuální počasí přímo pro město Floby. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
