- Počasí
- Austrálie
- New South Wales
- Flinders
Aktuální počasí Flinders
Aktuální počasí přímo pro město Flinders. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 19°C |
