- Počasí
- Afghánistán
- Sar-e Pol
- Firishqān
Aktuální počasí Firishqān
Aktuální počasí přímo pro město Firishqān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 39 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 18°C |
