- Počasí
- Německo
- Dolní Sasko
- Fintel
Aktuální počasí Fintel
Aktuální počasí přímo pro město Fintel. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 25°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
