- Počasí
- Turecko
- Antalijská provincie
- Finike
Aktuální počasí Finike
Aktuální počasí přímo pro město Finike. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 15°C |
