- Počasí
- Itálie
- The Marches
- Filottrano
Aktuální počasí Filottrano
Aktuální počasí přímo pro město Filottrano. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 16. 5. (02:00)
Bouřky
Platí do 16. 5. (20:00)
Silný vítr
Platí do 15. 5. (20:00)
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 16°C |
