- Počasí
- Řecko
- East Macedonia and Thrace
- Fillýra
Aktuální počasí Fillýra
Aktuální počasí přímo pro město Fillýra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 2. 4. (03:00) do 2. 4. (21:00)
Velmi silné bouřky
Platí od 2. 4. (03:00) do 2. 4. (21:00)
9°C
pocitově 4°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 90 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
