- Počasí
- Řecko
- East Macedonia and Thrace
- Fillýra
Aktuální počasí Fillýra
Aktuální počasí přímo pro město Fillýra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 2. 4. (21:00)
Velmi silné bouřky
Platí do 2. 4. (21:00)
8°C
pocitově 4°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 94 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
