- Počasí
- Řecko
- Central Greece
- Fílla
Aktuální počasí Fílla
Aktuální počasí přímo pro město Fílla. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 15°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 996 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 14°C |
