Aktuální počasí Fiasco Baldaia
Aktuální počasí přímo pro město Fiasco Baldaia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 14. 5. (02:00)
Bouřky
Platí do 14. 5. (20:00)
Silný vítr
Platí do 15. 5. (02:00)
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 18°C |
