Aktuální počasí Ferroñes
Aktuální počasí přímo pro město Ferroñes. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 22. 5. (14:00) do 22. 5. (20:00)
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 14°C |
