- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Ferques
Aktuální počasí Ferques
Aktuální počasí přímo pro město Ferques. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 8°C |
