- Počasí
- Spojené státy americké
- Nevada
- Fernley
Aktuální počasí Fernley
Aktuální počasí přímo pro město Fernley. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
