- Počasí
- Spojené státy americké
- Nevada
- Fernley
Aktuální počasí Fernley
Aktuální počasí přímo pro město Fernley. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
