- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Fernhurst
Aktuální počasí Fernhurst
Aktuální počasí přímo pro město Fernhurst. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 20°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 11°C |
