- Počasí
- Spojené státy americké
- Iowa
- Fenton
Aktuální počasí Fenton
Aktuální počasí přímo pro město Fenton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
