- Počasí
- Čínská lidová republika
- Shanxi
- Fengwei
Aktuální počasí Fengwei
Aktuální počasí přímo pro město Fengwei. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
