- Počasí
- Maďarsko
- Borsod-Abaúj-Zemplén
- Felsődobsza
Aktuální počasí Felsődobsza
Aktuální počasí přímo pro město Felsődobsza. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 16. 5. (01:00) do 17. 5. (01:00)
Bouřky
Platí do 16. 5. (01:00)
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
