- Počasí
- Čínská lidová republika
- Šen-si
- Feizhuhe
Aktuální počasí Feizhuhe
Aktuální počasí přímo pro město Feizhuhe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 19 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
