- Počasí
- Čínská lidová republika
- Gansu
- Fayang Gougou
Aktuální počasí Fayang Gougou
Aktuální počasí přímo pro město Fayang Gougou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
