- Počasí
- Irák
- Salah ad Din
- Fawwāz Ḩamīd
Aktuální počasí Fawwāz Ḩamīd
Aktuální počasí přímo pro město Fawwāz Ḩamīd. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 25°C |
