- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Faversham
Aktuální počasí Faversham
Aktuální počasí přímo pro město Faversham. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 11°C |
