Aktuální počasí Fasano
Aktuální počasí přímo pro město Fasano. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 14. 5. (02:00) do 15. 5. (00:00)
Bouřky
Platí od 13. 5. (14:00) do 13. 5. (20:00)
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 20°C |
