- Počasí
- Palestinská území
- West Bank
- Far‘ūn
Aktuální počasí Far‘ūn
Aktuální počasí přímo pro město Far‘ūn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
