Aktuální počasí Fársala
Aktuální počasí přímo pro město Fársala. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 2. 4. (15:00)
Velmi silné bouřky
Platí do 2. 4. (15:00)
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 994 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
