- Počasí
- Švédsko
- Västerbotten
- Fällfors
Aktuální počasí Fällfors
Aktuální počasí přímo pro město Fällfors. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 0°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 9°C |
| MIN: | -16°C |
| Normál: | -1°C |
