- Počasí
- Spojené státy americké
- Alabama
- Fairhope
Aktuální počasí Fairhope
Aktuální počasí přímo pro město Fairhope. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Zpětný proud
Platí do 2. 4. (07:00)
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 18°C |
