Aktuální počasí Faiano
Aktuální počasí přímo pro město Faiano. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 2. 5. (08:00) do 2. 5. (20:00)
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 18°C |
