- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Faduke
Aktuální počasí Faduke
Aktuální počasí přímo pro město Faduke. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 19°C |
