- Počasí
- Írán
- Ilam Province
- Eyvān
Aktuální počasí Eyvān
Aktuální počasí přímo pro město Eyvān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 18°C |
