- Počasí
- Turecko
- Giresunská provincie
- Eynesil
Aktuální počasí Eynesil
Aktuální počasí přímo pro město Eynesil. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
