- Počasí
- Jižní Korea
- Incheon
- Eullyeom
Aktuální počasí Eullyeom
Aktuální počasí přímo pro město Eullyeom. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 8°C |
