- Počasí
- Moldavská republika
- Găgăuzia
- Etulia
Aktuální počasí Etulia
Aktuální počasí přímo pro město Etulia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
