Aktuální počasí Ethnikós Kípos
Aktuální počasí přímo pro město Ethnikós Kípos. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 22. 5. (15:00) do 22. 5. (19:00)
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 41 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 23°C |
