- Počasí
- Írán
- East Azerbaijan
- Estjān
Aktuální počasí Estjān
Aktuální počasí přímo pro město Estjān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 11°C |
